HAKKIMIZDA

USSAK TEKNOLOJİ

Ussak Teknoloji Elektrik Elektronik Ürünleri İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2012 yılında nihai tüketicileri, kaliteli sensör ve sensörlü aydınlatma ürünleri ile tanıştırmak ve gündelik hayatta yaşadıkları mağduriyetleri gidermek için kurulmuştur.

ARGE

2013 yılında ilk ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan USSAK, ilerleyen yıllarda gücünü artırarak ve yeni ürünler geliştirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yatırımlarını ve AR-GE çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

ÜRÜN YELPAZESİ

Farklı alanlardaki ihtiyaçları karşılamak amacıyla yerli imalatın yanı sıra 2016 itibari ile İngiltere merkezli CP Electronics ile distribütörlük anlaşması imzalanmış, değişken bütçeler için de Çin Halk Cumhuriyeti’nden uygun maliyetli dita markası altında ithalata başlanmıştır. CP Electronics ile özellikle KNX, DALI, Kuru Kontak ve çift çıkış sağlayan ürünler ile birlikte yüksek tavan ve uzun menzilli sensör ihtiyaçları karşılanmaktadır. Dita ile de kaliteli ürünler müşterilerimizin bütçesine göre temin edilebilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Belirlenen strateji doğrultusunda; 25 yılı aşkın süredir bilgi ve birikime sahip olduğumuz aydınlatma sensörleri alanında her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik müşterilerimizin tek noktadan ihtiyaçlarını temin edebilmesi sağlanmaktadır.