USSAK

    Ussak Teknoloji Elektrik Elektronik Ürünleri İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2012 yılında, nihai tüketicileri kaliteli sensör ve sensörlü aydınlatma ürünleri ile tanıştırmak ve gündelik hayatta yaşadıkları mağduriyetleri gidermek için kurulmuştur.
Yaklaşık iki yıl da gerçekleştirilen AR-GE çalışmaları sonucunda, 2013 yılında ilk ürünü ile Türkiye iç piyasasına giriş yapmış ve varlığını her geçen gün artırarak hissettirmeye başlamıştır. Öncelikli hedefimiz; Kaliteli ürünlerin Avrupa menşeili olma zorunluluğu algısını yıkıp, %100 yerli sermaye ve yerli mühendislerimiz ile geliştirilen ürünlerimizin, kaliteli algılamayı sağlayabileceğini herkese göstermek ve ülkemizden bu alanda Avrupa’ya gerçekleşen döviz akışını kesmek.
    Ussak büyük küresel hedefleri olan, gücüne, bilgi birikimine, deneyimine ve azmine güvenerek yolunda emin adımlarla yürüyen, müşteri memnuniyetini ciddi anlamda kendine prensip edinmiş olan bir firmadır. Bu yolda bizde sizlerden aldığımız geri dönüşlerle Türkiye kalitesini bütün dünyaya kanıtlama amacımıza en kısa zaman da ulaşacağımıza eminiz.
    Ussak’a güvenip, ürünlerimizi tercih etmeniz durumunda, kullanım alanlarında mağduriyet yaşamayacak, hijyenik, konforlu ve tasarruf sağlayacak teknolojik aydınlatma sistemine kavuşmuş olacaksınız. Çünkü biz yirmi dört yıllık sensör ve sensörlü aydınlatma alanında ki tecrübemizle nihai müşteri talepleri doğrultusunda ürün geliştirmekte ve mağduriyetlerin neden kaynaklandığını iyi tespit etmiş durumdayız.

USSAK ÜRÜNLERİ

VARLIK SENSÖRLERİ

HAREKET SENSÖRLERİ

ARMATÜRLER

MODÜLLER